Podnikové aplikace

Moderní podnikové aplikace pro vedení různých agend, schvalování a evidenci vašich požadavků

Správa a evidence podnikových agend kde je dokumentace vedena v dokumentových sadách (přílohy, mutace apod.), s možností spouštění workflow (připomínkování a schvalovaní).​

Správa smluvní agendy

Aplikace, která usnadňuje firmám řešit problematiku správy a zpracování smluvní agendy.​

Schvalování dodavatelů

Aplikace určené pro registraci a schvalování dodavatelů s kontrolními mechanismy a napojením na národní registry.​

Řízená dokumentace

Jednoduchým způsobem vytvářejte dokumentové sady,
které se řídí soubory pravidel a postupů.

Získejte aplikaci pomocí, které budete řídit procesy návrhů, tvorby, schvalování, publikování, evidování a přístupy až po vyřazení. Aplikace vám nabídne sady očekávaných a zajímavých funkcionalit, které usnadní práci jak aktivním účastníkům procesu, tak běžným uživatelům.  Modulárnost aplikace umožňuje její přizpůsobení vašim požadavkům a možnostem.

Podnikové agendy

Jednoduše vytvářejte moduly podle požadované agendy jako je správa požadavků nebo dokumentových agend. Vybavte moduly požadovanými schvalovacími procesy, řízeným oprávněním nebo připojujte podnikové formuláře a přílohy.

Získejte modulární řešení pro správu a evidence různých typů požadavků a dokumentových agend s integrací na M365. Řešení, které vám zajistí cestu pro k propojení lokálního a cloudového prostředí.

Moderní podnikové aplikace EM, Vám zjednoduší práci při tvorbě různých agend, nebo pomůžou při požadavcích na evidenci a schvalování, nebo také nabídnou rychlé relevantní výsledky při hledání konkrétní informace.

Prezentace vybraných řešení

Moduly pro
Intranet clasic

Aplikace pro správu
a evidenci smluv

BASe - Prostor pro vaše workflow