Dva týmy z EM si jdou po krku.

 

Pokud jste pravidelní čtenáři našich příspěvků, museli jste si všimnout, že naší častou a velmi oblíbenou aktivitou je bowling.
Kolega Ríša si umanul, že klidnou před vánoční večeři bychom měli zpestřit o tuto aktivitu. A bylo rozhodnuto. 

 

Týmová  večeře

Doufala jsem, že večeře bude v duchu svátečním, ale bohužel. Scházeli jsme se velice pozvolna, znáte to,  kolony aut a večerní zácpy...

 

DSCF2209.JPG

DSCF2217.JPG DSCF2212.JPG

 

Už u večeře se začaly střádat pikle kdo s kým a kdo koho porazí. Nakonec rozhodl los o dvou družstvech dospěláků a jednom...a věřte, že i prckové sundavali všechny kuželky.

 

DSCF2184.JPG DSCF2202.JPG IMAG1652_BURST002.jpg   

 

 

Týmový bowling

 

DSCF2243.JPG

DSCF2256.JPGKaždý hráč se snažil a snažil... Výhra byla lákavá, "Překvapení", čekalo v bílé obálce...

 

 

 

 

 

 

DSCF2231.JPG DSCF2233.JPG 

 

Ceny a vítězové

 

Aby to bylo napínavé, tak vítězný tým si cenu losoval až další den. Byla to bílá obálka a v ní "Překvápko" Co myslíte kdo asi vyhrál... Ano byl to Ríša a jeho tým, který konečně mohl vítězoslavně zařvat, "jooo, my jsme vyhráli! No, opět  se ukázalo, že nejsem chytrej jen v práci, ale i ve hře", prohlásil povzneseně Ríša. A co bylo to "Překvapko" ? Poukaz na "dobré jídlo", v oblíbené restauraci pro celý tým. A aby to poraženým nebylo líto, obdželi také poukaz na dobré jídlo v oblíbené restauraci. :-) Takhle se u nás v EM vyhrává, ale i prohrává. No, není to fajn?

Uznejte sami, není na škodu vyhrávat, ale ani prohrávat, vždyť o tom je sám život. Naučit se to, jak v soukromém, tak profesním životě,
dá ale fušku. 

 

  dscf2252b.jpgDSCF2266 (2).JPG

 

Jana Seidlová