Konzultační služby a poradenství pro platformu SharePoint

 

Plánujete nasadit ve firmě platformu SharePointID-10046970.jpg

 

Nasazení přináší i řadu otázek, jak v oblasti IT, tak pro přijetí a integraci platformy do pracovního prostředí společnosti:

  • Jaké budou přínosy pro moji firmu?

  • Budeme SharePoint opravdu efektivně využívat?

  • Nebudou to jen vyhozené peníze?

  • Jak budou zaměstnanci vnímat to, že se mají učit něco nového?


Pokud již SharePoint ve firmě používáte, možná si kladete podobné otázky - zejména pokud se týká návratnosti vložených investic a přínosů pro organizaci.

Na základě provedených implementací a následného rozvoje SharePointu u našich zákazníků vám pomůžeme poskytnout odpovědi na tyto otázky. Poradíme a pomůžeme, aby nasazení SharePointu nebylo pro Vás osobně i pro vaši organizaci noční můrou, ale opravdu efektivním nástrojem. Nástrojem, který pomůže lepší a efektivnější organizaci práce a pomůže vám získat náskok před konkurencí. Jako novinku nabízíme službu pro rozvoj a revitalizaci SharePointu ve vaší organizaci. Můžete si vybrat služby podle svých potřeb a uvážení. Navíc jako bonus získáte zdarma některé vybrané doplňky, které naše firma vyvinula pro SharePoint.


Více informací získáte z datasheetu


Podívejte se na nabídku našich konzultačních služeb a vyberte si tu, která nejlépe pokryje vaše potřeby. Nebo nás jednoduše kontaktujte na telefonních číslech +420 732 380 067 nebo +420 724 176 911  nebo mailem obchod@emris.cz.