Nová multifunkční zasedací místnost

 

A ano i naše firma roste. Naší zákazníci přibývají a to i jejich požadavky a nároky, museli jsme přehodnotit naše možnosti jak zpříjemnit poskytování našich služeb. Rozšířili jsme naše prostory o novou multifunkční místnost. Nová zasedací místnost nabídne jak nám tak především našim zákazníkům plně funkční prostředí pro společné obchodní setkání a pořádané workshopy.

 

Samozřejmě se nejednalo jen o vybudování nové zasedací místnosti, práce začínali venkovními úpravami budovy (fasáda a nátěry oken) doplněny o nové informační tabule a celkovou úpravou vstupních prostor do naší společnosti… vše velice zpříjemnilo vzhled a vstup do budovy.

 

No a malá ochutnávka z našeho vybavení prostným… prostorný stůl s kapacitou pro 12 osob, který obsahuje výsuvné zásuvky se skrytou kabeláží, HD projektor a plátno s pevným rámem (CineWhite), flipchart a nechybí wifi nebo tiskárna. Pro zajištění kvalitních podmínek prezentace máme možnost zatemnění oken, klimatizaci doplněnou o cirkulaci vzduchu nebo další projekční bezdrátové technologie.

 

Zasedací místnost nenabízí nejen moderní prezentační technologie, ale i kompletní servisní zázemí včetně kuchyňky, skladovacích prostoto a sociálního zázemí. Neopomenuli jsme ani další vybavení interiéru pro zpříjemnění prostředí od různorodých ergonomických židlí a v budoucnu chystáme akvárium s mořskými potvorami :) 

 

Už se těšíme, kdy Vás, naše zákazníky, přivítáme u nás v naší nové zasedací místnosti!