Vánoční posezení u stromečku

 

Vánoce jsou spojeny se spousty tradic, naší tradicí je každoroční vánoční posezení u stromečku. DSC05961.JPG​Posezení se neobejde bez společného rozdávání dárečků a ochutnávání sladkostí z vlastní produkce! Letošní vánoční posezení proběhlo 22. ve čtvrtek.

A jak vše u nás probíhá? Na začátku nechybí plán a organizace co kdo zařídí a kdo přinese jakou dobrůtku, ale samotný průběh posezení je v režii všech :-) Snad úvod je krátce formální kde se krátce vřítíme a hodnotíme společný uplynulý rok. Ale pak již přípitek s poděkováním za společnou práci a přáním pro příjemné prožití svátků! Kulisa, která nemohla chybět a provázela celé naše posezení, byla směs vánočních písní a koled, možná klišé...

 

Fotografie z letošního posezení jsou důkazem jak bylo bohaté na laskominy všeho druhu: vánoční cukroví, což je asi klasika, která se ale nikdy neokouká. Nechyběly ani slané dobrůtky jako například lososový tataráček, chuťově vynikající a naoko pestré jednohubky, roláda plněná šunkou sýrem, ale asi největším degustačním zážitkem byla obalovaná švestka v slanině s kousky kozího sýra.

DSC05965.jpgDSC05979.jpgDSC05976.jpg

​...nejen softwarové služby máme kvalitní, přípravy pochutin se velmi dobře zhostil ruce z mužského kolektivu. A pohled na to jak se rozdávají dárky a rozbalují dárky.

DSC05980.jpg
 
DSC05988.jpgDSC05984.jpg​​

​Přejeme všem ať je nový rok plný zdraví a spousty pracovních úspěchů!