​Vánoční rozstřel 2016 (firemní večeře a bowling)

 

Týmová večeře

Rok 2016 jsme uzavřeli pro nás typickým, a už možná i tradičním bowlingovým turnajem, který je spojen se společnou večeří.  Ano tradičním způsobem, protože další návrhy pro uskutečnění firemní večeře a jinou formou zábavy než je bowling neuspěly. Někteří kolegové z řad programátorů si nechtěli nechat ujít příležitosti a opět po roce si změřit síly a utkat v bowlingovém turnaji týmů a třeba i opět zvítězit. Pro náš večírek jsme zvolili restauraci „U Tukana" a můžeme ji vřele doporučit.

 

firma.jpg 

Výborné jídlo z mexické kuchyně doplnilo téma co do ní patří a co už ne...námětem pro diskusi byla nabídka na jídelním lístku „Boršč s česnekovou majonézou". Kolega Jirka neodolal zvědavosti a objednal si ji. No, přiznejte si sami, pomysleli by jste, že tato kombinace paří do mexické kuchyně? Asi moc ne, krom té česnekové majonézy, ale proti gustu žádný dišputát.​

 

mexické jídlo.JPG

pivo.jpgdezert.jpg

Naše celkové hodnocení je, že jsme si moc pochutnali a tak obsluha byla perfektní!

Týmový bowling

Po večeři, plný dojmů a jídla, jsme se odkutáleli k bowlingovým dráhám a šli jsme na věc! ​

papírky.jpg 

DSC05860.jpg 

koule.jpg 

draha.jpgJana a Martin.jpgBOW.JPG

 

Někdo by řekl, že po takovém množství jídla se diví, že jsme se společně nekutáleli s koulemi po dráze. Opět se ukázalo, že vždy není rozhodující síla nebo množství alkoholu na to, aby člověk dokázal zahrát strike, že holky! A kdo vyhrál ? No přece celý tým EMRIS ! (no, ne tak jednoznačně, nicméně ano).

 

Tak konec roku se blíží a již teď se těšíme, zda všechny naše nové nápady, nebo i ty staré, nás svedou ve společné setkání v následujícím roce 2017!