Technologický meeting Annín 2015

 

Jako každý rok, tak i letos jsme zavítali do krásné oblasti Šumavy, kde mimo načerpání čerstvého vzduchu z nádherné čisté přírody na Šumavě a zaslouženého relaxu, jsme získali motivaci nových aktivních činností, které naše společnost připravuje a se kterými vás ráda seznámí v průběhu dalšího období. Zajímavý program, dobré jídlo a pití, stálo za to a již teď se těšíme na další rok!

 

Na jaká témata jsme diskutovali a jaký byl program?

Představení a uplatnění našich posledních řešení v praxi:  EM CMG (EM Common Grid), EM Navi, EM PMSP (systém pro správu procesů na velké počty záznamů). Novinky u produktů od společností Nintex a v řešení AlertPlus. Co nového s příchodem SP 2016 a obecně Wave 2016!

Cíle a splněné úkoly pro optimalizace a standardizace TECH-background tak i v oblasti pro závadění a podporu interních procesů.

 

6.JPG8.JPG

             

​Relaxace a zasloužené odměny                   

Celý program jsme "doplňovali" relaxací v hotelovém wellnesu, někteří z nás vyrazili i po okolí nasát šumavský vzduch a zhlédnout malebné scenérií.

V neposlední řadě jsme využili nabídky výborného jídla, které nám připravil vynikající kuchař této vyhlášené hotelové restaurace a něco na ochutnávku i pro Vás.

WP_20140822_19_05_44_Pro.jpg

 

  
 

... večer jsem věnovali sportu, firemní turnaj v bowlingu

a neopomenuli jsme dodržovat pitný režim!