Semináře a workshopy pro platformu SharePoint ​

 

Obsah seminářů a workshopů39037bg36zmmaha.jpg

 

Platforma SharePoint přináší novou koncepci a filosofii při zavádění standardů a pravidel pro práci jednotlivce i pracovních týmů v činnosti organizace. Jedním z cílů těchto seminářů a workshopů je představit Vám tuto koncepci a filosofii, pomoci ji přijmout a přenést do skutečného fungování organizace.

Dále Vám chceme představit přínosy, které nasazení SharePointu znamená pro organizace. Veškerá prezentovaná řešení byla nasazena do praktického provozu
a přináší prokazatelné benefity v oblasti spolupráce, sdílení a publikace obsahu v rámci požadovaných firemních pravidel a nařízení, transparentnosti probíhajících procesů nebo sledování a řízení požadavků.

Důležitým hlediskem pro nasazení a využití platformy je také ekonomická stránka
a návratnost investovaných prostředků do platformy a jejího využití. V průběhu workshopů si představíme ukazatele, které jsou důležité sledovat pro dodržení plánované návratností prostředků investovaných do řešení.

 

Základní semináře

  • Pro společnost, které uvažují o nasazení SharePointu jako platformy v organizaci

  • Pro společnost, které využívá SharePoint a rozvíjí ho vlastními silami

  • Pro společnosti, které mají SharePoint a hledají řešení pro rozvoj a efektivní využívání platformy


Workshop na míru

Workshop je koncipován na základě individuálních potřeb zákazníka tzv. na míru. Jeden z možných scénářů je předvedení vybraných řešení, která fungují u našich zákazníků v reálném provozu a dopovídají vašim potřebám. Další možný scénář je vytvoření demo řešení pro vaše konkrétní požadavky včetně možností simulace vybraných činnosti.

 

Jak objednat workshop na míru 

Workshop pro Vás připravíme na základě dohody. Může probíhat u nás, nebo v prostorách Vaší firmy. Pokud Vás zajímá některá z popsaných oblastí, kontaktujte nás mailem na adrese obchod@emris.cz nebo na telefonních číslech +420 732 380 067 nebo +420 724 176 911. Osobně a na míru dohodneme podrobnosti pro uspořádání workshopu.


 Workshop "Kniha faktur - jak na digitalizace a evidenci přijatých faktur" - "NABÍDKA"