Semináře a workshopy pro platformu SharePoint ​

 

Obsah seminářů a workshopů39037bg36zmmaha.jpg

 

Platforma SharePoint přináší novou koncepci a filosofii při zavádění standardů a pravidel pro práci jednotlivce i pracovních týmů v činnosti organizace. Jedním z cílů těchto seminářů a workshopů je představit Vám tuto koncepci a filosofii, pomoci ji přijmout a přenést do skutečného fungování organizace.

Dále Vám chceme představit přínosy, které nasazení SharePointu znamená pro organizace. Veškerá prezentovaná řešení byla nasazena do praktického provozu
a přináší prokazatelné benefity v oblasti spolupráce, sdílení a publikace obsahu v rámci požadovaných firemních pravidel a nařízení, transparentnosti probíhajících procesů nebo sledování a řízení požadavků.

Důležitým hlediskem pro nasazení a využití platformy je také ekonomická stránka
a návratnost investovaných prostředků do platformy a jejího využití. V průběhu workshopů si představíme ukazatele, které jsou důležité sledovat pro dodržení plánované návratností prostředků investovaných do řešení.

 

Základní semináře

  • Pro společnost, které uvažují o nasazení SharePointu jako platformy v organizaci

  • Pro společnost, které využívá SharePoint a rozvíjí ho vlastními silami

  • Pro společnosti, které mají SharePoint a hledají řešení pro rozvoj a efektivní využívání platformy


Workshop na míru

Vychází z osnovy seminářů, ale je koncipován na základě individuálních potřeb zákazníka tzv. na míru. Jedna část je zaměřena na předvedení vybraných řešení, která fungují u našich zákazníků v reálném provozu a jsou součástí rozvíjející se firemní strategie a pro Vás představují a reflektují vaše požadavky a plány pro platformu. Další část pak je určena k diskusi o možnostech samotných řešení ve vaší platformě.

 

Jak objednat workshop na míru 

Workshop pro Vás připravíme na základě dohody. Může probíhat u nás, nebo v prostorách Vaší firmy. Pokud Vás zajímá některá z popsaných oblastí, kontaktujte nás mailem na adrese obchod@emris.cz nebo na telefonních číslech +420 732 380 067 nebo +420 724 176 911. Osobně a na míru dohodneme podrobnosti pro uspořádání workshopu.


 Workshop "Kniha faktur - jak na digitalizace a evidenci přijatých faktur" - "NABÍDKA"