Moderní intranet

Rozšiřuje vaše možnosti

Informace | Publikování | Spolupráce | Sdílení | Integrace | Komunikace

Pořiďte si moderní informační portál

Moderní intranet má být informačním portálem, který vytváří novou platformu pro interakci, sdílení, spolupráce komunikaci v rámci organizace.

Úloha intranetu pro uživatele tak pro samotnou společnost nebo organizaci se má měnit s ohledem na jeho rozvoj. Příkladem je využívání služeb platformy pro automatizaci procesů, digitalizaci informací nebo vytváření nových chytrých aplikací. 

Intranet Online

Moderní intranet v M365

Moderní řešení informačního portálu v prostředí M365 budované na dvou základních službách SharePoint On-line a Teams s efektivním využívání dalších služeb cloudového prostředí Power Automate a Power Apps. 

Kvalitní digitální nástroje

Čerpejte okamžité výhody pro efektivní spolupráci napříč celou společností i mimo ni a získejte pro svou společnost kvalitní digitální nástroje, které zjednoduší vaši každodenní práci.

Intranet Classic ve vašem prostředí

Pokud dáváte přednost a vaše prostředí vyžaduje silnou integraci na lokální řešení, nebo chcete využívat existující infrastrukturu.​
Anebo plánujete zavádění rozsáhlejších intranetových aplikací.​
Intranet Classic nabízí a zajištuje velké množství služeb pro zjednodušení práce jako je transparentnost a aktuálnost informací, snadné vyhledávání a uchování firemních znalostí.​